Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2837359
11277
446
44000
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta. 2932799
11278
446
50000
Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Szentivánéji álom Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32x19 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
2395480
11279
446
55000
2807368
11280
446
2807381
11281
446
2927085
11282
446
30000
Herendi Apponyi mintás porcelán tál. Nagy méretű, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 33 cm
2849370
11283
446
24000
Herendi Indes mintás lámpa, működik, kopásokkal, jelzett, m: 55 cm 2954090
11284
446
26000
Herendi faágon ülő madár. Jelzéssel, kézzel festett, minimális kopással, m: 24 cm 2851015
11285
446
Herendi Ludas Matyi, Lux Elek terve alapján, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2830321
11286
446
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan. 2760815
11287
446
2847146
11288
446
22000
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, jelzett, kis kopással, 15-28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF