Porzellan

Zahl der Lose: 295

Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11277.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
11

Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Szentivánéji álom Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32x19 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
11278.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11279.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

11280.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11281.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán tál. Nagy méretű, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 33 cm
11282.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Indes mintás lámpa, működik, kopásokkal, jelzett, m: 55 cm
11283.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi faágon ülő madár. Jelzéssel, kézzel festett, minimális kopással, m: 24 cm
11284.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11285.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan.
11286.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11287.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, jelzett, kis kopással, 15-28 cm
11288.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF