Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948524
11373
446
Zsolnay virágmintás ékszeres tálka, jelzéssel, hibátlan, d: 12 cm 2797673
11374
446
2930390
11375
446
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, sorszámozott (277/500), jelzett, matricás, keretben, hibátlan, 11,5x8,5 cm
2797668
11376
446
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kis lepattanás a talpán, m: 20 cm 2915169
11377
446
6500
Hollóházi szárazvirág váza, terv.: Veres Miklós, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, ritka!
2947624
11378
446
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 17,5x11,5 cm, keretben, 39x34 cm 2954369
11379
446
Hollóházi madaras lány, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2953616
11380
446
Hollóházi barna levélmintás padlóváza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 35 cm 2951435
11381
446
Hollóházi antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal béka plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, repedt mázzal, d: 14,5 cm 2848465
11382
446
Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, kopással 24 cm 2948369
11383
446
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 24,5 cm 2951442
11384
446
Hollóházi virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF