Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952510
11385
446
Hollóházi Szász Endre porcelán medál, matricás, jelzett, hibátlan, 6,5x4 cm 2953015
11386
446
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm 2954365
11387
446
3400
Hollóházi kisfiú porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2946921
11388
446
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm 2948540
11389
446
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm 2954716
11390
446
3 darab Hollóházi süteményes tál, virágmintával, jelzéssel, kopással, 13,5x13,5 cm
2857735
11391
446
2804671
11392
446
Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
2918633
11393
446
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2804690
11394
446
Hollóházi népies porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
2524379
11395
446
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm 2946982
11396
446
Hollóházi Aladdin a varázsszőnyegen, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF