Porzellan

Zahl der Lose: 295

Hollóházi Szász Endre porcelán medál, matricás, jelzett, hibátlan, 6,5x4 cm
11385.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
11386.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi kisfiú porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11387.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
11388.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm
11389.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

3 darab Hollóházi süteményes tál, virágmintával, jelzéssel, kopással, 13,5x13,5 cm
11390.

Rufpreis:
2 000 HUF

11391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
11392.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11393.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi népies porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
11394.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm
11395.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Aladdin a varázsszőnyegen, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
11396.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF