Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951470
11361
446
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2954354
11362
446
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedésekkel), 8x8 cm
2925515
11363
446
3 db régi Zsolnay lapos tányér piros szegéllyel. Jelzett, minimális kopással d: 25 cm 2848440
11364
446
Zsolnay stop táblás porcelán hamutál, Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm
2808806
11365
446
2808818
11366
446
2395387
11367
446
Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm
2953969
11368
446
Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, hibátlan, 10x12 cm 2914833
11369
446
Zsolnay virágmintás kínáló, matricás, kis kopással, jelzett, d: 30 cm 2895707
11370
446
Zsolnay szoknyás bögre, kis kopottsággal, repedéssel, jelzéssel, m: 9,5 cm
2896289
11371
446
2200
Zsolnay Széchenyi István szakközép porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában 7 cm 2947903
11372
446
Zsolnay "Éva" szószos edény dombormintával, jelzéssel, kopással, h: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF