Porzellan

Zahl der Lose: 295

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11361.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedésekkel), 8x8 cm
11362.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db régi Zsolnay lapos tányér piros szegéllyel. Jelzett, minimális kopással d: 25 cm
11363.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay stop táblás porcelán hamutál, Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm
11364.

Rufpreis:
1 800 HUF

11365.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11366.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm
11367.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, hibátlan, 10x12 cm
11368.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
39

Zsolnay virágmintás kínáló, matricás, kis kopással, jelzett, d: 30 cm
11369.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay szoknyás bögre, kis kopottsággal, repedéssel, jelzéssel, m: 9,5 cm
11370.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay Széchenyi István szakközép porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában 7 cm
11371.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay "Éva" szószos edény dombormintával, jelzéssel, kopással, h: 22 cm
11372.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF