Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915152
11457
446
Orosz porcelán figurális edény, kínáló. Jelzett, hibátlan 22 cm 2848467
11458
446
Rokokó relief Ámorral, porcelán, jelzés nélkül, Wedgwood?, a hölgy keze letört, falra akasztható, 25x10 cm
2830700
11459
446
Drasche turbékoló galambos hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x7 cm
2830557
11460
446
Anita porcelán fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott. 20 cm 2855829
11461
446
Sielő kisfiú kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 14 cm 2761049
11462
446
2621840
11463
446
Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tálak. Matricás, jelzett, kis kopással 35-37 cm
2924215
11464
446
Japán porcelán szett, jelzéssel, sérüléssel, hiányos 2925373
11465
446
2424077
11466
446
2792660
11467
446
Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
2792669
11468
446
Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF