Porzellan

Zahl der Lose: 295

Orosz porcelán figurális edény, kínáló. Jelzett, hibátlan 22 cm
11457.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rokokó relief Ámorral, porcelán, jelzés nélkül, Wedgwood?, a hölgy keze letört, falra akasztható, 25x10 cm
11458.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche turbékoló galambos hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x7 cm
11459.

Rufpreis:
2 400 HUF

Anita porcelán fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott. 20 cm
11460.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sielő kisfiú kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 14 cm
11461.

Rufpreis:
2 400 HUF

11462.

Rufpreis:
800 HUF

Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tálak. Matricás, jelzett, kis kopással 35-37 cm
11463.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán porcelán szett, jelzéssel, sérüléssel, hiányos
11464.

Rufpreis:
4 000 HUF

11465.

Rufpreis:
3 000 HUF

11466.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
11467.

Rufpreis:
2 400 HUF

Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm
11468.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF