Porzellan

Zahl der Lose: 295

Zsolnay virágmintás teás készlet, 6 személyes, kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11349.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
11350.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 14 x 23 x 12 cm.
11351.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Zsolnay virágmintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, működik, hibátlan, m: 58 cm
11352.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11353.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay manófüles mokkás készlet. Hatszemélyes, tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11354.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm
11355.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay honfoglalás dísz tál matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 31 cm
11356.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay bambusz mintás süteményes tányér készlet, jelzéssel, kézzel festett, egyik tálon hajszálrepedéssel, d: 17,5 cm
11357.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás mokkás készlet, jelzéssel, kézzel festett, egyik csésze sérült
11358.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, minimális kopottsággal, 16 cm
11359.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm
11360.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF