Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2946890
11349
446
65000
Zsolnay virágmintás teás készlet, 6 személyes, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2807225
11350
446
44000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
2947200
11351
446
48000
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 14 x 23 x 12 cm. 2946901
11352
446
40000
Zsolnay virágmintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, működik, hibátlan, m: 58 cm
2952508
11353
446
28000
2896295
11354
446
22000
Zsolnay manófüles mokkás készlet. Hatszemélyes, tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
2395374
11355
446
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm
2864182
11356
446
Zsolnay honfoglalás dísz tál matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 31 cm
2946897
11357
446
Zsolnay bambusz mintás süteményes tányér készlet, jelzéssel, kézzel festett, egyik tálon hajszálrepedéssel, d: 17,5 cm 2948595
11358
446
Zsolnay virágmintás mokkás készlet, jelzéssel, kézzel festett, egyik csésze sérült 2954352
11359
446
Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, minimális kopottsággal, 16 cm 2925498
11360
446
3400
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF