Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908530
11325
446
2908539
11326
446
2908544
11327
446
Antik Herendi / Óherendi virágmintás nagytányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással d: 25 cm 2908546
11328
446
Antik Herendi / Óherendi virágmintás nagytányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással d: 25 cm 2954875
11329
446
2200
Herendi porcelán rózsa, jelzéssel, kis kopással 2954944
11330
446
Herendi zöld Apponyi mintás süteményes tányér, jelzéssel, minimális kopással, d: 20,5 cm 2935332
11331
446
2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm
2909170
11332
446
2909179
11333
446
2909177
11334
446
2847150
11335
446
Herendi kék virágmintás só és bors szóró, jelzés nélkül, kis kopással, alsó záró nélkül. m: 5 cm
2846607
11336
446
Herendi kék virágmintás mokkás csésze aljjal, d: 13,5cm, jelzett, hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF