Porzellan Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920209
11421
446
2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
2919819
11422
446
Wedgwood? antik porcelán ékszertartó, madárkapár díszítményes ibolyaváza résszel, finom biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, 9x7x6 cm
2884346
11423
446
MCP csehszlovák porcelán, fűszertartó, leveses tál, főzelékes és sültes tál. Kopásokkal, jelzett.
2950933
11424
446
Antik kínai madár szobor, mázas porcelán, alján jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm 2951862
11425
446
19. sz., Antik kínai váza, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 33 cm 2829755
11426
446
Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti pecsétes fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
2835083
11427
446
Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm
2822234
11428
446
2918649
11429
446
Bavaria régi teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, jelzett, kis kopással, egyik alátét sérült, teljes szett
2849464
11430
446
Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
2909546
11431
446
Epiag antik teafőző edény. Fajansz. Jelzett, kis kopással. Három részes 24 cm
2920468
11432
446
4400
ZR jelzéssel: porcleán szelence, matricás, jelzett, hibátlan 14x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF