Porzellan

Zahl der Lose: 295

2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
11421.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wedgwood? antik porcelán ékszertartó, madárkapár díszítményes ibolyaváza résszel, finom biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, 9x7x6 cm
11422.

Rufpreis:
5 000 HUF

MCP csehszlovák porcelán, fűszertartó, leveses tál, főzelékes és sültes tál. Kopásokkal, jelzett.
11423.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik kínai madár szobor, mázas porcelán, alján jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm
11424.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

19. sz., Antik kínai váza, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 33 cm
11425.

Rufpreis:
8 000 HUF

Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti pecsétes fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
11426.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm
11427.

Rufpreis:
4 000 HUF

11428.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria régi teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, jelzett, kis kopással, egyik alátét sérült, teljes szett
11429.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
11430.

Rufpreis:
2 000 HUF

Epiag antik teafőző edény. Fajansz. Jelzett, kis kopással. Három részes 24 cm
11431.

Rufpreis:
3 000 HUF

ZR jelzéssel: porcleán szelence, matricás, jelzett, hibátlan 14x9 cm
11432.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF