Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2923040
11347
445
6 db Hollóházi régi autókat és mozdonyokat ábrázoló retro porcelán gyermek bögre készletben. Matricás, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
2922861
11348
445
14000
2943198
11349
445
2 darab Hollóházi Riolit lilás edény, korsó, kancsó, jelzéssel, mázrepedéssel, kopással, összességében szép gyűjtői állapotban, m: 10-17 cm
2937145
11350
445
2945266
11351
445
Hollóházi zsiráf, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2943375
11353
445
Hollóházi nagy kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2937154
11354
445
Hollóházi lovas huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x18x9 cm 2943804
11355
445
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 11,5x8,5 cm, fakeretben, 28x25 cm
2944405
11356
445
Hollóházi porcelán teáskanna, csésze és alj. Matricás, jelzett, kissé kopott, m: 5,5-15 cm, d: 10-14,5 cm
2923008
11357
445
Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm
2820210
11358
445
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm 2923031
11359
445
Hollóházi virág mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF