Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945297
11299
445
40000
Zsolnay bambuszmintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, egyik fedő sérült, egyik poháron hajszálrepedés hat személyes.
2945504
11300
445
Zsolnay leveles díszváza. Kézzel festett, jelzett (masszába nyomott jelzéssel), mázrepedésekkel, m: 20,5 cm 2945503
11301
445
11000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm 2915776
11302
445
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm 2945719
11303
445
Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm 2945722
11304
445
Zsolnay eozin mázas kiöntő, lánykákkal. Jelzett, kis mázhibákkal. 16 cm 2762756
11305
445
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
2790996
11306
445
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 18 cm
2883598
11307
445
2943368
11308
445
Zsolnay virágmintás porcelán, váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2943256
11309
445
5500
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x10,5 cm 2943155
11310
445
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF