Porzellan

Zahl der Lose: 342

Zsolnay bambuszmintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, egyik fedő sérült, egyik poháron hajszálrepedés hat személyes.
11299.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay leveles díszváza. Kézzel festett, jelzett (masszába nyomott jelzéssel), mázrepedésekkel, m: 20,5 cm
11300.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
20

Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm
11301.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm
11302.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm
11303.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kiöntő, lánykákkal. Jelzett, kis mázhibákkal. 16 cm
11304.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
11305.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 18 cm
11306.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11307.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán, váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11308.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x10,5 cm
11309.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm
11310.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF