Porzellan

Zahl der Lose: 342

Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet. Hat személyes plusz egy gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11287.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay bambusz intás süteményes készlet, jelzéssel, minimális kopással, tálca 41x16, d: 17,5 cm
11288.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11289.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázrepedéssel, m: 29,5 cm
11290.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay nagyméretű bogáncsmintás falitál. Kézzel festett (Pakutsné) porcelánfajansz, öttornyos jelzéssel, gyári hajszálrepedésekkel, d: 39 cm
11291.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11292.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

11293.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11294.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay pillangó mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm
11295.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay bohóc (tervező: Török János), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:15 cm
11296.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, hibátlan 15,5 cm
11297.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm
11298.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF