Porzellan

Zahl der Lose: 342

11214.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
2 812,50

11215.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 1920-30 körül. 23x15x21 cm
11216.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 29,5 cm
11217.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 34,5 cm
11218.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Zsolnay pillangó mintás nyolc! személyes étkészlet, kiegészítőkkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában, soha nem használt
11219.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

11220.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

11221.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Zsolnay Török János tervezte Hárfázó. Eozin mázas porcelán fajansz, jelzett, 1970 körül, m: 32 cm
11222.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay gyíkos kínáló, asztalközép. Eozin mázas, Jelzett, hibátlan, 27x22 cm
11223.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet + süteményes készlet + bonbonier (10,5x10,5 cm) + 2 darab váza (m: 13-14 cm) + gyertyatartó pár (m: 14 cm) + virágmintás sóborstartó, mind jelzéssel, szép állapotban
11224.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
21

Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm
11225.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF