Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943102
11263
445
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2935566
11264
445
Herendi Eton mintás porcelán fogpiszkáló tartók . Kézzel festett, jelzett, egyiken apró lepattanás az alján 4,6 cm
2937786
11265
445
Herendi Tertia csontos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x17 cm 2937773
11266
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2937774
11267
445
2937775
11268
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937768
11269
445
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937769
11270
445
2944316
11271
445
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 15,5 cm.
2944322
11272
445
Herendi macska, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm. 2945205
11273
445
Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, m: 8 cm
2945211
11274
445
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF