Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945228
11275
445
6 darab Herendi csésze alátéttel. Másodosztályú, jelzéssel, kis kopással, d: 15,5 cm, m: 6 cm 2935329
11276
445
Herendi, Óherendi pipacs mintás szendvics kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 38x19 cm 2935325
11277
445
Herendi, Óherendi pipacs mintás egy személyes tányér készlet mély tányér, lapos, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 25-19 cm 2909172
11278
445
2917485
11279
445
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11,5x7,5 cm
2917487
11280
445
Herendi rózsamintás ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 14x9,5 cm
2917490
11281
445
Herendi ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 12,5x8,5 cm 2945714
11282
445
Herendi Apponyi narancs mintás kávés kanna fedél nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2874651
11283
445
Herendi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 16 cm
2830657
11284
445
Herendi rózsa mintás fonott tálca. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×16 cm
2937006
11285
445
Herendi Viktória mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x12x11,5 cm 2937621
11286
445
50000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti díszdobozban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF