Porzellan

Zahl der Lose: 342

6 darab Herendi csésze alátéttel. Másodosztályú, jelzéssel, kis kopással, d: 15,5 cm, m: 6 cm
11275.

Rufpreis:
5 000 HUF
21

Herendi, Óherendi pipacs mintás szendvics kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 38x19 cm
11276.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás egy személyes tányér készlet mély tányér, lapos, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 25-19 cm
11277.

Rufpreis:
6 000 HUF

11278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11,5x7,5 cm
11279.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi rózsamintás ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 14x9,5 cm
11280.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 12,5x8,5 cm
11281.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Apponyi narancs mintás kávés kanna fedél nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11282.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Herendi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 16 cm
11283.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi rózsa mintás fonott tálca. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×16 cm
11284.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x12x11,5 cm
11285.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti díszdobozban
11286.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF