https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 342
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2945415
11226
445
0
48000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754617
11227
445
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840712
11228
445
0
46000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2747429
11229
445
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2840663
11230
445
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sevres áttört bonbonier, porcelán, plasztikus díszítményekkel, jelzett, kis sérüléssel, 1900 körül, 26x15x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2814241
11231
445
0
46000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2729465
11232
445
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. I. Aladdin és a varázslámpa. II. Aladin játszik az utcagyerekekkel. III. Aladdin találkozik a varázslóval. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből. VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt. VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának. VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből. IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak. X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak. 2945251
11233
445
0
60000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay repesztett eozin mázas váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 33 cm. Ritka! 2936218
11234
445
0
120000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945478
11235
445
0
42000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935560
11236
445
0
38000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással
Das Lot is nicht erreichbar
2941477
11237
445
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse