https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 342

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
1
11226.

ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
1
11227.

Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
1
11228.

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
1
11229.

16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sevres áttört bonbonier, porcelán, plasztikus díszítményekkel, jelzett, kis sérüléssel, 1900 körül, 26x15x16 cm
1
11230.

Sevres áttört bonbonier, porcelán, plasztikus díszítményekkel, jelzett, kis sérüléssel, 1900 körül, 26x15x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm
1
11231.

Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. I. Aladdin és a varázslámpa. II. Aladin játszik az utcagyerekekkel. III. Aladdin találkozik a varázslóval. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből. VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt. VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának. VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből. IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak. X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak.
1
11232.

Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. I. Aladdin és a varázslámpa. II. Aladin játszik az utcagyerekekkel. III. Aladdin találkozik a varázslóval. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből. VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt. VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának. VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből. IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak. X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay repesztett eozin mázas váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 33 cm. Ritka!
1
11233.

Zsolnay repesztett eozin mázas váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 33 cm. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
27
 
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
1
11234.

Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
1
11235.

Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással
1
11236.

L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm
1
11237.

Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse