Porzellan

Zahl der Lose: 342

cca 1912-1918 Merkelsgrun halszervírozó készlet, 8 darabos: hatalmas halas tál 63x28 cm, 6 darab tál d: 22 cm, szószos tál kanállal h: 23 cm. Nagy tálon jelzéssel, kopással, kézzel festett. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
11238.

Rufpreis:
12 000 HUF

11240.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Goebel kosaras lány, porcelán figura, dobozában, etikettel, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11241.

Rufpreis:
6 000 HUF

Goebel virágcsokros lány, porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11242.

Rufpreis:
6 000 HUF

11243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel / Hummel kéményseprő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11244.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virág mintás nagy méretű porcelán lámpa. Fa talpon, réz szerelékkel m: 24 cm , teljes magasság 58 cm
11245.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11246.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Indiai kosár mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, óra rész cserélendő, d: 28,5 cm
11247.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett , hibátlan, 10 cm
11248.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
11250.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF