Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941829
11238
445
cca 1912-1918 Merkelsgrun halszervírozó készlet, 8 darabos: hatalmas halas tál 63x28 cm, 6 darab tál d: 22 cm, szószos tál kanállal h: 23 cm. Nagy tálon jelzéssel, kopással, kézzel festett. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2800268
11240
445
26000
2943820
11241
445
Goebel kosaras lány, porcelán figura, dobozában, etikettel, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm 2944849
11242
445
Goebel virágcsokros lány, porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm 2871961
11243
445
2942550
11244
445
Goebel / Hummel kéményseprő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2911855
11245
445
Herendi virág mintás nagy méretű porcelán lámpa. Fa talpon, réz szerelékkel m: 24 cm , teljes magasság 58 cm 2940104
11246
445
24000
Herendi modern kékvirágos váza, jelzett, hibátlan, oldalán "Legjobb PhD előadó Pannon Egyetem 2021" szitanyomott felirattal, m :23 cm
2944783
11247
445
22000
Herendi Indiai kosár mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, óra rész cserélendő, d: 28,5 cm 2942029
11248
445
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett , hibátlan, 10 cm
2937802
11249
445
Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
2937778
11250
445
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF