Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945716
11251
445
15000
Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm
2856483
11252
445
2881678
11253
445
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, biszkvit és fehér mázas, hibátlan, m: 20,5 cm 2922844
11254
445
2922799
11255
445
2922835
11256
445
Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
2522327
11257
445
3200
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. d: 18 cm
2941267
11258
445
Herend tertia nagy méretű kagyló kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 23,5x22x8 cm
2943343
11259
445
Herend Apponyi mintás kiöntő, jelzéssel, hajszálrepedéssel, m: 9 cm 2943362
11260
445
Herendi Viktória mintás bonbonier eperrel a tetején, kézzel festett, teteje ragasztott, jelzett, 18,5x10x10 cm 2943329
11261
445
Herendi csipkebogyós füles tálca. Kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással. 18x28 cm
2943095
11262
445
Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF