Porzellan

Zahl der Lose: 342

Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm
11251.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11252.

Rufpreis:
8 000 HUF

11253.

Rufpreis:
12 000 HUF

11254.

Rufpreis:
3 000 HUF

11255.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
11256.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. d: 18 cm
11257.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herend tertia nagy méretű kagyló kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 23,5x22x8 cm
11258.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herend Apponyi mintás kiöntő, jelzéssel, hajszálrepedéssel, m: 9 cm
11259.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier eperrel a tetején, kézzel festett, teteje ragasztott, jelzett, 18,5x10x10 cm
11260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi csipkebogyós füles tálca. Kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással. 18x28 cm
11261.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11262.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF