Porzellan

Zahl der Lose: 342

Porcelán kutya figura kézzel festett jelzett, hibátlan 14cm
11553.

Rufpreis:
1 200 HUF

Historizáló porcelán bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / minimális kopással, 15,5x11,5x10,5 cm
11554.

Rufpreis:
1 000 HUF

11555.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kopással, felületi tűzhibával, m: 32 cm
11556.

Rufpreis:
3 000 HUF

11557.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
11558.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF