Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915994
11553
445
Porcelán kutya figura kézzel festett jelzett, hibátlan 14cm
2917241
11554
445
Historizáló porcelán bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / minimális kopással, 15,5x11,5x10,5 cm 2285338
11555
445
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
2914454
11556
445
Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kopással, felületi tűzhibával, m: 32 cm 2914673
11557
445
Madeleine Bavaria aranyozott porcelán kínálótál, dúsan aranyozott, kis kopással, jelzett, d: 32 cm
2898793
11558
445
3200
Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF