Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937176
11529
445
2200
Porcelán galambpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x10 cm 2938756
11530
445
Staffordshire Iron Stone fajansz kancsó jelzett, kopott. 18 cm 2940519
11531
445
Jelzés nélkül: porcelán kancsó. Két lyukkal felfüggesztéshez. Jelzés nélkül. 18 cm
2944377
11532
445
3 japán porcelán tárgy, tálka, bonbonier, váza, jelzéssel, kopással
2857905
11533
445
Dürocor porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással 21x21 cm 2857911
11534
445
Dürocor porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással 35x23 cm 2857747
11535
445
Jelzés nélkül: Fiú kutyával. Porcelán, biszkvit, festett, hibátlan 12 cm 2783054
11536
445
2783062
11537
445
2817771
11538
445
cca 1950 borostyán színű olasz tulipánváza, üveg, hibátlan, m: 24 cm
2829547
11539
445
Francia Sarreguemines tortatál, jelzett, minimális kopásokkal, d: 30,5 cm
2804685
11540
445
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF