Porzellan

Zahl der Lose: 342

Porcelán galambpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x10 cm
11529.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Staffordshire Iron Stone fajansz kancsó jelzett, kopott. 18 cm
11530.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: porcelán kancsó. Két lyukkal felfüggesztéshez. Jelzés nélkül. 18 cm
11531.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 japán porcelán tárgy, tálka, bonbonier, váza, jelzéssel, kopással
11532.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dürocor porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással 21x21 cm
11533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dürocor porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással 35x23 cm
11534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Fiú kutyával. Porcelán, biszkvit, festett, hibátlan 12 cm
11535.

Rufpreis:
1 200 HUF

11536.

Rufpreis:
2 000 HUF

11537.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1950 borostyán színű olasz tulipánváza, üveg, hibátlan, m: 24 cm
11538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Francia Sarreguemines tortatál, jelzett, minimális kopásokkal, d: 30,5 cm
11539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23,5 cm
11540.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF