Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945702
11480
445
Antik kryniczai látképet és ábrázoló porcelán fürdőpohár. Matricás, jelzett, kevés kopással 14 cm
2932932
11481
445
3800
Masnis fajansz edény. Máz alatti festéssel. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 13x13 cm
2936032
11482
445
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
2936034
11483
445
2937134
11484
445
Harmonikás, doboz mulatók, zenélők. orosz porcelán Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x18 cm 2936828
11485
445
3800
2 db Norman Rockwell porcelán csengó. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm 2936813
11486
445
Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm
2937849
11487
445
Epiag fajansz teafőző edény három részes. a kiöntő kissé sérült össz 22 cm
2939107
11488
445
Kislány cicával, Jelzés nélküli porcelán figura. Kézzel festett, hibátlan 11 cm 2939106
11489
445
Metzler & Ortloff porcelán porcelán csizmás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2943817
11490
445
I. Spyropoulos, 24k arannyal díszített fedeles váza, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm 2829728
11491
445
Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF