Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942375
11456
445
Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
2852378
11457
445
Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm
2779042
11458
445
2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
2779757
11459
445
4800
2779787
11460
445
LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm
2790431
11461
445
2793037
11462
445
2945706
11463
445
Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2916017
11464
445
Régi cseh porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 32x22 cm
2944343
11465
445
2 db retró csehszlovák porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2944380
11466
445
Figurális halas bonbonier, "Gzsel" orosz porcelángyár, 1970-es évek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17,5x8x11,5 cm
2944355
11467
445
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF