Porzellan

Zahl der Lose: 342

Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
11456.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm
11457.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
11458.

Rufpreis:
4 000 HUF

11459.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm
11460.

Rufpreis:
4 000 HUF

11461.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11462.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
11463.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi cseh porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 32x22 cm
11464.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db retró csehszlovák porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11465.

Rufpreis:
4 000 HUF

Figurális halas bonbonier, "Gzsel" orosz porcelángyár, 1970-es évek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17,5x8x11,5 cm
11466.

Rufpreis:
4 000 HUF

11467.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF