Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903425
11444
445
Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
2793846
11445
445
2 db Royal koppenhágai dísz tányér, 1976, 1977, jelzett, kopott, d: cca. 18 cm 2907788
11446
445
Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel
2938976
11447
445
5500
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
2793026
11448
445
2945740
11449
445
Porcelán szenteltvíz tartó, 2db, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm 2923760
11450
445
Jelzés nélkül: klasszicista porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopással 9 cm
2944271
11451
445
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
2773259
11452
445
2773294
11453
445
2939960
11454
445
4 darab antik fajansz falitál, búza-, madár- és virágmintával díszítve, jelzéssel, kopással, d: 23-24 cm 2938905
11455
445
cca 1940 kínai jelenetes párologtató. Fajansz, hajszálrepedéssel 15x10 cm / Antique Chinese vaporater Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF