Porzellan

Zahl der Lose: 342

Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
11444.

Rufpreis:
2 400 HUF

11445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel
11446.

Rufpreis:
4 000 HUF

Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
11447.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11448.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán szenteltvíz tartó, 2db, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm
11449.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: klasszicista porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopással 9 cm
11450.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
11451.

Rufpreis:
4 000 HUF

11452.

Rufpreis:
4 000 HUF

11453.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 darab antik fajansz falitál, búza-, madár- és virágmintával díszítve, jelzéssel, kopással, d: 23-24 cm
11454.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 kínai jelenetes párologtató. Fajansz, hajszálrepedéssel 15x10 cm / Antique Chinese vaporater
11455.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF