Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2887537
11541
445
MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
2847287
11542
445
Bavaria szoszié, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
2822654
11543
445
Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm
2686622
11544
445
2917390
11545
445
2693788
11546
445
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm 2936259
11547
445
3 darab aranyszélű cseh (Schlaggenwald, tejkiöntő m: 19 és cukortartó m: 15 cm) és német (Schumann Bavaria, fűszertartó) porcelán, mind jelzett, cukortartón apró repedéssel
2938954
11548
445
Meisseni porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2824124
11549
445
100
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2904527
11550
445
Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 2915720
11551
445
Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
2916026
11552
445
Antik porcelán gyufatartó. Jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF