Porzellan

Zahl der Lose: 342

MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
11541.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bavaria szoszié, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11542.

Rufpreis:
2 000 HUF

Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm
11543.

Rufpreis:
2 000 HUF

11544.

Rufpreis:
2 000 HUF

11545.

Rufpreis:
2 000 HUF

11546.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab aranyszélű cseh (Schlaggenwald, tejkiöntő m: 19 és cukortartó m: 15 cm) és német (Schumann Bavaria, fűszertartó) porcelán, mind jelzett, cukortartón apró repedéssel
11547.

Rufpreis:
2 000 HUF

Meisseni porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11548.

Rufpreis:
1 400 HUF

11549.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11550.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11551.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik porcelán gyufatartó. Jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
11552.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF