Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889794
11492
445
Heinrich Grazie porcelán pecsenyés tál, hibátlan, jelzéssel, h: 40 cm
2863217
11493
445
4800
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2779030
11494
445
2775249
11495
445
Osztrák porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, kopással.
2686625
11496
445
2755624
11497
445
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm
2917359
11498
445
3400
Hutschenreuther aranyozott dombormintás kínálótál, jelzéssel, kis kopással, d: 28,5 cm 2917345
11499
445
Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kopással, d: 11,28 cm
2793845
11500
445
500
3 db skandináv dísztányér, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm 2902745
11501
445
2200
Winterling Moszkvai olimpia porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2912453
11502
445
Meissen jelzéssel fűszerkínáló és tálka, a fűszerkínáló jelzett, kopással, d: 14 cm 2874640
11503
445
Porcelán falióra. Festett, elemmel, működik. 22x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF