Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874705
11504
445
Royal Danube áttört porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
2882264
11505
445
Porcelán fedeles bonbonier, madaras mintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül (alján formaszámmal), kisebb kopásnyomokkal, m: 15 cm 2793084
11506
445
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
2753568
11507
445
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
2753546
11508
445
2864968
11509
445
2820168
11510
445
2940478
11511
445
Kínai váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm
2940907
11512
445
5 darab porcelán fűszerszóró, kopással, m: 6-7 cm
2940916
11513
445
Régi porcelán macska cicájával figura, jelzés nélkül, kis kopással, h:8 cm
2940981
11514
445
2200
3 darab kis figura: talicskás fiú, német jelzéssel kiskakas, ásvány ló, m: 3-8,5 cm
2941085
11515
445
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF