Porzellan

Zahl der Lose: 342

Royal Danube áttört porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
11504.

Rufpreis:
2 400 HUF

Porcelán fedeles bonbonier, madaras mintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül (alján formaszámmal), kisebb kopásnyomokkal, m: 15 cm
11505.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
11506.

Rufpreis:
1 800 HUF

"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
11507.

Rufpreis:
1 600 HUF

11508.

Rufpreis:
1 800 HUF

11509.

Rufpreis:
2 000 HUF

11510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm
11511.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 darab porcelán fűszerszóró, kopással, m: 6-7 cm
11512.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi porcelán macska cicájával figura, jelzés nélkül, kis kopással, h:8 cm
11513.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 darab kis figura: talicskás fiú, német jelzéssel kiskakas, ásvány ló, m: 3-8,5 cm
11514.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
11515.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF