Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2902953
11408
445
14000
39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban 2904232
11409
445
Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban 2754680
11410
445
2731433
11411
445
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül. 2747425
11412
445
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
2895171
11413
445
cca 1908-1939 Thomas Bavaria Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzéssel, d: 25 cm
2847769
11414
445
4800
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2847771
11415
445
5500
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2847764
11416
445
4800
Fabergé Firebird porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm,
2655253
11417
445
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm
2817018
11418
445
2355792
11419
445
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF