Porzellan

Zahl der Lose: 342

39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban
11408.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban
11409.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11410.

Rufpreis:
5 000 HUF

11411.

Rufpreis:
10 000 HUF

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11412.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1908-1939 Thomas Bavaria Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzéssel, d: 25 cm
11413.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
11414.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm
11415.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fabergé Firebird porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm,
11416.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm
11417.

Rufpreis:
1 800 HUF

11418.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11419.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF