Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943158
11311
445
Zsolnay sárga ruhás ülő nő, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22,5 cm 2942028
11312
445
Zsolnay Főnix mintás ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett (Szabó Kinga), hibátlan, 7,5x7,5x4,5 cm 2937795
11313
445
2944813
11314
445
Zsolnay porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm 2944822
11315
445
Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2945299
11316
445
Zsolnay Exclusiv virágmintás pálinkás pohár készlet, eredeti dobozában, jelzéssel, hibátlan, m: 5 cm 2945348
11317
445
Zsolnay virágmintás gyertyatartó pár + váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 6 cm, 14 cm 2945258
11318
445
Zsolnay modern ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis pattanással, m: 22,5 cm 2942932
11319
445
Zsolnay virágmintás pörköltes tál, matricás, jelzéssel, kis kopással, d: 25 cm, m: 7 cm 2943254
11320
445
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, 7,5x7,5x5 cm 2943307
11321
445
Zsolnay eozin mázas váza, jelzéssel, pereménél kis javítással, m: 7 cm 2942935
11322
445
Zsolnay virágmintás mélytányér szett, matricás, jelzéssel, kopással, m: 24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF