Porzellan

Zahl der Lose: 342

Zsolnay sárga ruhás ülő nő, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22,5 cm
11311.

Rufpreis:
8 000 HUF
25

Zsolnay Főnix mintás ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett (Szabó Kinga), hibátlan, 7,5x7,5x4,5 cm
11312.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
14

11313.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm
11314.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11315.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay Exclusiv virágmintás pálinkás pohár készlet, eredeti dobozában, jelzéssel, hibátlan, m: 5 cm
11316.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Zsolnay virágmintás gyertyatartó pár + váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 6 cm, 14 cm
11317.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay modern ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis pattanással, m: 22,5 cm
11318.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay virágmintás pörköltes tál, matricás, jelzéssel, kis kopással, d: 25 cm, m: 7 cm
11319.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, 7,5x7,5x5 cm
11320.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Zsolnay eozin mázas váza, jelzéssel, pereménél kis javítással, m: 7 cm
11321.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Zsolnay virágmintás mélytányér szett, matricás, jelzéssel, kopással, m: 24,5 cm
11322.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF