Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922808
11360
445
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm
2942555
11361
445
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 2943425
11362
445
Hollóházi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x12,5 cm 2943690
11363
445
Hollóházi? antik nyúl figura, jelzéssel, minimális kopással, m: 7 cm 2942374
11364
445
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm 2944815
11365
445
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
2808355
11366
445
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. jelzett. m: 12 cm 2848785
11367
445
Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
2813701
11368
445
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
2915680
11369
445
Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
2915703
11370
445
2945742
11371
445
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal m:25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF