Porzellan

Zahl der Lose: 342

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 14 cm
11360.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
11361.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x12,5 cm
11362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi? antik nyúl figura, jelzéssel, minimális kopással, m: 7 cm
11363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm
11364.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
11365.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. jelzett. m: 12 cm
11366.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
11367.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
11368.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
11369.

Rufpreis:
4 000 HUF

11370.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal m:25 cm
11371.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF