Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915987
11372
445
Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2915996
11373
445
Hollóházi szüret mintás korsó, hibátlan, jelzéssel, m: 15,5 cm
2895273
11374
445
Hollóházi Malév porcelán kínáló, 12 darabos készlet, minimális kopással, jelzéssel, 17,5x10,5 cm 2301360
11375
445
2755622
11376
445
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
2942370
11377
445
Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
2942149
11378
445
Gránit tejkiöntő, virágmintás, plasztikus bordás díszítéssel, jelzéssel, kis kopással, m: 9,5 cm
2937164
11379
445
2200
2 db Aquincumi figurális porcelán: cipőt fűző kisfiú + kislány, kézzel festettek, jelzettek, hibátlanok 11 cm 2935953
11380
445
Stern Vilmos Körmöcbánya Gőzjuhtúrógyár. Túrós fajansz edény. Repedt, kopott. d: 20 cm , m: 22 cm 2943421
11381
445
Drasche páva kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
2943426
11382
445
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm
2942660
11383
445
3 retro porcelán tálka, Aquincum, japán, Cottier Fréres, egyik repedéssel, d: 8-10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF