Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943439
11420
445
Tigrisek a kocsi előtt. Nagy méretű fajansz szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos. 56x32 cm 2943420
11421
445
Schaubach Kunst ágaskodó lovak, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18 cm 2935561
11422
445
Capodimonte Jézus fej. Fehér és kék mázas. mázrepedéssel, 15 cm 2936797
11423
445
Négy évszak 4 db ón peremes porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 24 cm
2939148
11424
445
Ens porcelán lányka virágcsokorral. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16 cm 2903502
11425
445
Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
2784463
11426
445
2 db Royal koppenhágai dísz tányér, 1979, 1984, jelzett, kopott, d: cca. 18 cm 2731409
11427
445
2863219
11428
445
4800
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2572297
11429
445
2921458
11430
445
4800
Fürstenberg porcelán 6 db tányér. Matricás, jelzett, eredeti díszdobozban d: 10 cm
2642818
11431
445
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF