Porzellan

Zahl der Lose: 342

Tigrisek a kocsi előtt. Nagy méretű fajansz szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos. 56x32 cm
11420.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schaubach Kunst ágaskodó lovak, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18 cm
11421.

Rufpreis:
6 000 HUF

Capodimonte Jézus fej. Fehér és kék mázas. mázrepedéssel, 15 cm
11422.

Rufpreis:
6 000 HUF

Négy évszak 4 db ón peremes porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 24 cm
11423.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ens porcelán lányka virágcsokorral. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16 cm
11424.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
11425.

Rufpreis:
2 000 HUF

11426.

Rufpreis:
1 000 HUF

11427.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
11428.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
9

11429.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fürstenberg porcelán 6 db tányér. Matricás, jelzett, eredeti díszdobozban d: 10 cm
11430.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11431.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF