Porzellan

Zahl der Lose: 342

11396.

Rufpreis:
8 000 HUF

Alt Wien (cseh) nagy méretű aufsatz / asztalközép. Két részes. Kézzel festett, jelzett, sérült. 40x30 cm
11397.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

4 db Sevres porcelán mokkás csésze Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 6 cm
11398.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ukrán figurális porcelán pálinkás palack. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm
11399.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fraureuth porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cn
11400.

Rufpreis:
8 000 HUF

Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11401.

Rufpreis:
8 000 HUF

Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
11402.

Rufpreis:
10 000 HUF

11403.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11404.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11405.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
11406.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

6 darab kínai tányér, kézzel festett, nyomott mintás, jelzéssel, kopással, d: 23 cm
11407.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF