Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2880191
11396
445
2943417
11397
445
Alt Wien (cseh) nagy méretű aufsatz / asztalközép. Két részes. Kézzel festett, jelzett, sérült. 40x30 cm 2936986
11398
445
4 db Sevres porcelán mokkás csésze Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 6 cm
2779709
11399
445
Ukrán figurális porcelán pálinkás palack. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm
2850107
11400
445
Fraureuth porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cn
2778945
11401
445
Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
2733867
11402
445
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
990505
11403
445
2726398
11404
445
2644202
11405
445
2903436
11406
445
Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
2903612
11407
445
6 darab kínai tányér, kézzel festett, nyomott mintás, jelzéssel, kopással, d: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF