Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942937
11323
445
Zsolnay virágmintás nagytányér szett, matricás, jelzéssel, kopással, m: 24 cm 2942941
11324
445
2 darab Zsolnay virágmintás pecsenyés tál, jelzéssel, kopással, 34x24 cm, 39x28 cm 2943001
11325
445
Zsolnay virágmintás cukortartó, matricás, jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 2943262
11326
445
3200
Zsolnay szőlőmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 9 cm 2941969
11327
445
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Feliratozott 27 cm 2942153
11328
445
Zsolnay virágmintás süteményes tál készlet, 6 db, matricás, jelzett, kopással, d: 19 cm 2942156
11329
445
Zsolnay virágmintás süteményes tál készlet, 6 db, matricás, jelzett, kopással, d: 16,5 cm 2944581
11330
445
Zsolnay repesztett mázas ökörvér mázas váza. Jelzett, ragasztott, sérült, m: 28,5 cm
2942159
11331
445
Zsolnay komacsésze, jelzéssel, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm 2942171
11332
445
Zsolnay leveskínáló tál, matricás, virágmintás, jelzéssel, kopással, m: 19 cm 2944325
11333
445
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzéssel, hibátlan, h: 12 cm 2944826
11334
445
3400
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF