Porzellan

Zahl der Lose: 342

Zsolnay virágmintás nagytányér szett, matricás, jelzéssel, kopással, m: 24 cm
11323.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

2 darab Zsolnay virágmintás pecsenyés tál, jelzéssel, kopással, 34x24 cm, 39x28 cm
11324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás cukortartó, matricás, jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
11325.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay szőlőmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 9 cm
11326.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Feliratozott 27 cm
11327.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Zsolnay virágmintás süteményes tál készlet, 6 db, matricás, jelzett, kopással, d: 19 cm
11328.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Zsolnay virágmintás süteményes tál készlet, 6 db, matricás, jelzett, kopással, d: 16,5 cm
11329.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay repesztett mázas ökörvér mázas váza. Jelzett, ragasztott, sérült, m: 28,5 cm
11330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay komacsésze, jelzéssel, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
11331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay leveskínáló tál, matricás, virágmintás, jelzéssel, kopással, m: 19 cm
11332.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
17

Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzéssel, hibátlan, h: 12 cm
11333.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm
11334.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF