Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945314
11335
445
Zsolnay szürkemarha, kézzel festett, jelzett, szarva hiányos, m: 15 cm, h: 31 cm (tervező:Sinkó András) 2945446
11336
445
2200
Zsolnay kékpöttyös retro bögre pár, jelzéssel, hibátlan, m:7 cm 2945255
11337
445
Zsolnay Exclusiv virágmintás váza, jelzéssel, sérült, ragasztott, m: 27 cm 2945213
11338
445
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm 2945220
11339
445
3 darab virágmintás hamuzó, Zsolnay, Kalocsai, jelzéssel, kis kopással, h: 10-17 cm
2850097
11340
445
2917536
11341
445
Zsolnay virágmintás váza, mázrepedésekkel, jelzett, m: 17 cm
2945720
11342
445
3 db Zsolnay porcelán tálka, klf mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6 cm, 7 cm, 11 cm
2941513
11343
445
Zsolnay 4 részes kínáló tálka szett, aranyozott szegélyű, fehér mázas porcelán, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 18x10x3 cm és 9x9x3 cm 2945449
11344
445
42000
1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
2896596
11345
445
2923073
11346
445
Hollóházi zöld virágmintás porcelán étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik mély tányéron, a salátás tálon apró lepattanásokkal. Hozzá sószóró Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF