Porzellan

Zahl der Lose: 342

Zsolnay szürkemarha, kézzel festett, jelzett, szarva hiányos, m: 15 cm, h: 31 cm (tervező:Sinkó András)
11335.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay kékpöttyös retro bögre pár, jelzéssel, hibátlan, m:7 cm
11336.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay Exclusiv virágmintás váza, jelzéssel, sérült, ragasztott, m: 27 cm
11337.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm
11338.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

3 darab virágmintás hamuzó, Zsolnay, Kalocsai, jelzéssel, kis kopással, h: 10-17 cm
11339.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11340.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás váza, mázrepedésekkel, jelzett, m: 17 cm
11341.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db Zsolnay porcelán tálka, klf mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6 cm, 7 cm, 11 cm
11342.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay 4 részes kínáló tálka szett, aranyozott szegélyű, fehér mázas porcelán, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 18x10x3 cm és 9x9x3 cm
11343.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
11344.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

11345.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi zöld virágmintás porcelán étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, egyik mély tányéron, a salátás tálon apró lepattanásokkal. Hozzá sószóró
11346.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF