Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2841952
11468
445
2940153
11469
445
11 darabos Meissen tál tétel, jelzettek, közte kopással, hajszálrepedéssel, d: 16-25 cm 2941002
11470
445
Kínai három lábon álló kínáló, festett porcelán, kis kopással, d: 21 cm, m: 11,5 cm 2941076
11471
445
3400
Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
2941659
11472
445
Historizáló mintás petróleum lámpa, matricás porcelán, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm 2941666
11473
445
Kék virág mintás petróleum lámpa, matricás porcelán, jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm 2942666
11474
445
Gésák mintás porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 30 cm
2942946
11475
445
Szecessziós aranyozott cukortartó, jelzés nélkül, kopással, m: 16 cm 2943433
11476
445
Balalajkás és táncos Lomonosov orosz porcelán Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:16 cm + 2 db őz figura 2942037
11477
445
Rosenthal madaras csikknyomó + Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 4 cm, d: 7 cm 2940338
11478
445
3800
Wallendorf női arcmintás porcelán krémes tégely, fa fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
2945700
11479
445
Antik budapesti látképet és a Lánchidat ábrázoló porcelán kiöntő. Matr icás, jelzett, kopással 12x8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF