Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864943
11392
441
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 28,5 cm 2864945
11393
441
2856655
11394
441
Boris Vallejo fantasy képpel festett porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 m
2864946
11395
441
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm
2895699
11396
441
Régi kínai porcelán fűszertartó edény, jelzés nélkül, kis kopással, fedelén hajszálrepedéssel, m: 14,5 cm 2895709
11397
441
Alföldi Hódmezővásárhely porcelán pálinkás készlet, 6 pohárral, kis kopottsággal, m: 19 cm
2895255
11398
441
Air France légitársaság 4 darab porcelán kínáló, jelzéssel, kopásokkal, 16x10 cm 2895614
11399
441
Bavaria egyszemélyes reggeliző szett, 3 részes, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm 2895253
11400
441
Air France légitársaság egyszemélyes kávékínáló szett, műanyag tálca egy porcelán pohárral, jelzéssel, kis kopással, 18x13cm, pohár m: 5 cm 2895251
11401
441
Air France légitársaság kétszemélyes kávékínáló szett, műanyag tálca két porcelán pohárral, jelzéssel, kis kopással, 18x13cm, pohár m: 5 cm 2896441
11402
441
KPM Royal Ivory virágmintás szendvicskínáló tál, hibátlan, jelzéssel, h: 46,5 cm
2642818
11403
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF