Porzellan

Zahl der Lose: 288

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 28,5 cm
11392.

Rufpreis:
5 000 HUF

11393.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boris Vallejo fantasy képpel festett porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 m
11394.

Rufpreis:
5 000 HUF

11395.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi kínai porcelán fűszertartó edény, jelzés nélkül, kis kopással, fedelén hajszálrepedéssel, m: 14,5 cm
11396.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alföldi Hódmezővásárhely porcelán pálinkás készlet, 6 pohárral, kis kopottsággal, m: 19 cm
11397.

Rufpreis:
1 600 HUF

Air France légitársaság 4 darab porcelán kínáló, jelzéssel, kopásokkal, 16x10 cm
11398.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bavaria egyszemélyes reggeliző szett, 3 részes, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm
11399.

Rufpreis:
1 600 HUF

Air France légitársaság egyszemélyes kávékínáló szett, műanyag tálca egy porcelán pohárral, jelzéssel, kis kopással, 18x13cm, pohár m: 5 cm
11400.

Rufpreis:
1 200 HUF

Air France légitársaság kétszemélyes kávékínáló szett, műanyag tálca két porcelán pohárral, jelzéssel, kis kopással, 18x13cm, pohár m: 5 cm
11401.

Rufpreis:
1 600 HUF

KPM Royal Ivory virágmintás szendvicskínáló tál, hibátlan, jelzéssel, h: 46,5 cm
11402.

Rufpreis:
3 000 HUF

11403.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF