Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903436
11344
441
Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
2903502
11345
441
Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
2903612
11346
441
6 darab kínai tányér, kézzel festett, nyomott mintás, jelzéssel, kopással, d: 23 cm
2898095
11347
441
Seltmann Weiden kék virág mintás porcelán kancsó, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
2897193
11348
441
2200
Butlers porcelán szálváza, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm 2897357
11349
441
Világhy Árpád: Gyümölcskínáló, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm, sz: 26,5 cm
2896444
11350
441
Antik cseh sóborskínáló, számozott, hibátlan, h: 15 cm
2896453
11351
441
Kalocsai csészék alátéttel, 4 csésze és 6 alátét, jelzéssel, hibátlanok, d: 10,5 cm, csésze m: 6,5 cm 2896459
11352
441
3 darab porcelán rózsa, közte 2 jelzett német darab, szép állapotban, m: 3,5-8 cm 2896779
11353
441
100
Fürstenberg német 3 részes reggeliző szett, jelzett, kis pattanással, d: 19,5 cm 2902743
11354
441
Wedgewood baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm 2897443
11355
441
Ilmenau porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan 16x12
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF