Porzellan

Zahl der Lose: 288

Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm
11344.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
11345.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 darab kínai tányér, kézzel festett, nyomott mintás, jelzéssel, kopással, d: 23 cm
11346.

Rufpreis:
8 000 HUF

Seltmann Weiden kék virág mintás porcelán kancsó, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11347.

Rufpreis:
1 800 HUF

Butlers porcelán szálváza, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
11348.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Világhy Árpád: Gyümölcskínáló, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm, sz: 26,5 cm
11349.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik cseh sóborskínáló, számozott, hibátlan, h: 15 cm
11350.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kalocsai csészék alátéttel, 4 csésze és 6 alátét, jelzéssel, hibátlanok, d: 10,5 cm, csésze m: 6,5 cm
11351.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab porcelán rózsa, közte 2 jelzett német darab, szép állapotban, m: 3,5-8 cm
11352.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fürstenberg német 3 részes reggeliző szett, jelzett, kis pattanással, d: 19,5 cm
11353.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Wedgewood baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
11354.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan 16x12
11355.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF