Porzellan

Zahl der Lose: 288

Zsolnay szoknyás bögre, kis kopottsággal, repedéssel, jelzéssel, m: 9,5 cm
11296.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 darab Hollóházi bonbonier, jelzéssel, hibátlan, h: 9-13,5 cm
11297.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
11298.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi lila kiöntő és cukortartó, jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5-10,5 cm
11299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi kis fedeles váza, virágmintás, jelzéssel, hibátlan, m: 14 cm
11300.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Malév porcelán kínáló, 12 darabos készlet, minimális kopással, jelzéssel, 17,5x10,5 cm
11301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
11302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
11303.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi pálinkás készlet, jelzéssel, hibátlan, h: 21,5 cm, m: 4 cm
11304.

Rufpreis:
2 000 HUF

11305.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi szilva pálinka porcelán flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 22 cm
11306.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi áfonyás porcelán kiöntő és alátét. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x11 cm
11307.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF