Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895707
11296
441
Zsolnay szoknyás bögre, kis kopottsággal, repedéssel, jelzéssel, m: 9,5 cm
2904558
11297
441
2 darab Hollóházi bonbonier, jelzéssel, hibátlan, h: 9-13,5 cm 2904519
11298
441
Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 2895736
11299
441
Hollóházi lila kiöntő és cukortartó, jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5-10,5 cm 2895585
11300
441
Hollóházi kis fedeles váza, virágmintás, jelzéssel, hibátlan, m: 14 cm 2895259
11301
441
Hollóházi Malév porcelán kínáló, 12 darabos készlet, minimális kopással, jelzéssel, 17,5x10,5 cm 2848785
11302
441
Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm
2856645
11303
441
Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
2898125
11304
441
Hollóházi pálinkás készlet, jelzéssel, hibátlan, h: 21,5 cm, m: 4 cm 2896596
11305
441
Hollóházi Joli szett, 3 részes, Hortenzia mintás, 1 db Váza, 1 db Hamus, 1 db Mini gyertyatartó, dobozában. Jelzett, hibátlan.
2901880
11306
441
Hollóházi szilva pálinka porcelán flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 22 cm 2901763
11307
441
Hollóházi áfonyás porcelán kiöntő és alátét. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF