https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 288
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2695576
11222
441
0
140000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik Herendi Cubas (CU) mintás dísz váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, a hal farka, szépen restaurált, m: 38 cm 2694780
11223
441
0
140000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay díszváza, kristálymázas porcelánfajansz, körpecséttel jelzett, hibátlan, 1900 körül, m: 30cm, d: 30 cm 2904952
11224
441
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay kaspó, Eozin mázas, jelzett, terv.:Kovács István, belül mázrepedésekkel, minimális kopással, m:12,5 cm, d: 16,5 cm 2754617
11225
441
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2708263
11226
441
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2461635
11227
441
0
120000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay süteményes készlet. Porcelánfajansz. Öblében elefántcsontszín alapmázon virágok, magastüzű, színes mázakkal festve. Hajszálrepedt és apróbb csorbák. Hátoldalán jelzett: mázalatti kékkel festett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880 körül. Süteményes tányér, d: 22 cm, talpas tál, m:10cm, d:30cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
Das Lot is nicht erreichbar
2840663
11228
441
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sevres áttört bonbonier, porcelán, plasztikus díszítményekkel, jelzett, kis sérüléssel, 1900 körül, 26x15x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2902953
11229
441
0
38000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2829570
11230
441
0
28000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2829565
11231
441
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi virágmintás füles kínáló, jelzett, tertia, kopott, sérült, h: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2829562
11232
441
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Óherendi zöld virágmintás kagylós kínáló, jelzett, kis kopásokkal, 7x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2856483
11233
441
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Eton mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással. d:15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse