Porzellan

Zahl der Lose: 288

11234.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi nagy méretű pur-pur Apponyi mintás, háncs nyomott váza, kopásokkal, jelzett. m: 23cm
11236.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
11237.

Rufpreis:
8 000 HUF

11238.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi porcelán áttört tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x17 cm
11239.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi nagy jegesmedve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22, m: 20 cm
11240.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Herendi porcelán áttört tojás Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x7 cm
11241.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással d: 18 cm, m: 16 cm
11242.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Apponyi mintás kínálótál, jelzéssel, hibátlan, 23x18,5 cm
11243.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás kínálótál, jelzéssel, hibátlan, 18x14 cm
11244.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Herendi nagy méretű Apponyi mintás lámpa. Jelzéssel. Porcelán rész hibátlan, búra és szerelék szép állapotú. Nincs kipróbálva, m: 72 cm
11245.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
27

Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm
11246.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF