Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2881678
11234
441
15000
2862837
11236
441
Herendi nagy méretű pur-pur Apponyi mintás, háncs nyomott váza, kopásokkal, jelzett. m: 23cm
2879453
11237
441
2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
2417438
11238
441
2901998
11239
441
Herendi porcelán áttört tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x17 cm 2902489
11240
441
Herendi nagy jegesmedve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22, m: 20 cm 2902000
11241
441
Herendi porcelán áttört tojás Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x7 cm 2902487
11242
441
30000
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással d: 18 cm, m: 16 cm
2898204
11243
441
Herendi Apponyi mintás kínálótál, jelzéssel, hibátlan, 23x18,5 cm 2898208
11244
441
Herendi Viktória mintás kínálótál, jelzéssel, hibátlan, 18x14 cm 2900337
11245
441
11000
Herendi nagy méretű Apponyi mintás lámpa. Jelzéssel. Porcelán rész hibátlan, búra és szerelék szép állapotú. Nincs kipróbálva, m: 72 cm 2852139
11246
441
22000
Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF