Porzellan

Zahl der Lose: 288

Óherendi miniatűr nyuszi figura, jelzéssel, hibátlan, m: 2,5 cm, ritka gyűjtői darab
11259.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

11260.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Herendi rózsaszín rózsa, jelzett, sérült, m: 4 cm
11261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi indiai kosaras tálja, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm
11262.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi kék virágmintás erőleveses csésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan.
11263.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi Eton mintás vázácska Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
11264.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi fiú szamáron, jelzéssel, szamár lába ragasztott, m: 11,5 cm
11265.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Herend virágmintás tálka, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 14 cm
11266.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi Viktória mintás lámpa, új állapotú búrával. Kézzel festett, jelzett, alján sérült,, m: 40 cm
11267.

Rufpreis:
1 000 HUF
29

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan,d: 15 cm
11268.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herend áttört mintás bonbonier, virág plasztikákkal díszítve, masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5 cm
11270.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virágmintás hamuzó, matricás, jelzéssel, hibátlan, h: 13,5 cm
11271.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF