Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904660
11259
441
Óherendi miniatűr nyuszi figura, jelzéssel, hibátlan, m: 2,5 cm, ritka gyűjtői darab 2904663
11260
441
Óherendi miniatűr nyuszi figura, jelzéssel, hibátlan, m: 2,5 cm, ritka gyűjtői darab 2497677
11261
441
Herendi rózsaszín rózsa, jelzett, sérült, m: 4 cm 2879257
11262
441
Herendi indiai kosaras tálja, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm 2844728
11263
441
6500
Herendi kék virágmintás erőleveses csésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan. 2902007
11264
441
3200
Herendi Eton mintás vázácska Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2902919
11265
441
Herendi fiú szamáron, jelzéssel, szamár lába ragasztott, m: 11,5 cm 2902920
11266
441
Herend virágmintás tálka, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 14 cm 2895353
11267
441
Herendi Viktória mintás lámpa, új állapotú búrával. Kézzel festett, jelzett, alján sérült,, m: 40 cm 2895083
11268
441
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan,d: 15 cm 2904729
11270
441
Herend áttört mintás bonbonier, virág plasztikákkal díszítve, masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, m: 9,5 cm
2904796
11271
441
Herendi virágmintás hamuzó, matricás, jelzéssel, hibátlan, h: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF