Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417453
11501
441
Német porcelán ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm
2895054
11502
441
Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
2605299
11503
441
Victoria kínaizáló mini hiányos készlet, kopott, jelzett.
2540102
11504
441
Kínai jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:35,5cm
2671793
11505
441
Jelzett porcleán tál d: 36 cm Matricás, hibátlan.
2671791
11506
441
4 db Hutschenreuter gyümölcs mintás reggeliző tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
2903676
11507
441
Szíves fajansz tányérka. Jelzett, hibátlan. XIX. sz. d: 17 cm
2902733
11508
441
WJ George The Panda. Porclen dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 2580700
11509
441
Bareuther porcelán tál. Matricás, jelzett, apró karcokkal. 30 cm
2868839
11510
441
Porcelán jegesmedve figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 22,5 cm 2753546
11511
441
2753579
11512
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF