Porzellan

Zahl der Lose: 288

11501.

Rufpreis:
1 800 HUF

Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
11502.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria kínaizáló mini hiányos készlet, kopott, jelzett.
11503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:35,5cm
11504.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzett porcleán tál d: 36 cm Matricás, hibátlan.
11505.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db Hutschenreuter gyümölcs mintás reggeliző tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11506.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szíves fajansz tányérka. Jelzett, hibátlan. XIX. sz. d: 17 cm
11507.

Rufpreis:
3 000 HUF

WJ George The Panda. Porclen dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
11508.

Rufpreis:
3 000 HUF

11509.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán jegesmedve figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 22,5 cm
11510.

Rufpreis:
1 800 HUF

11511.

Rufpreis:
2 800 HUF

11512.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF