Porzellan

Zahl der Lose: 288

"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
11404.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Dankó Pista. Mázas porcelán. Hibátlan 13 cm
11405.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett fajansz vadász dísztányér. Máz alatti festés, mázrepedésekkel d: 25 cm
11406.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincumi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11407.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1935-1945 KPM Prinzess tányér készlet, 6 nagy, 6 mély, 6 süteményes tányér, virágmintásak, jelzéssel, szép állapotban, egyik mélytányéron hajszálrepedéssel, d: 19-24 cm
11408.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1937-1945 Bareuther virágmintás kínáló, aranyozott széllel, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 30 cm
11409.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910-1930 MZ Austria fehér porcelán kínálótál, kis kopottsággal, jelzéssel, d: 30 cm
11410.

Rufpreis:
1 800 HUF

Oscar Schlegelmilch porcelán kínálótál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm
11411.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910-1930 MZ Austria négyoldalas porcelán kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 25x25 cm
11412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oscar Schlegelmilch dúsan aranyozott porcelán kínálótál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
11413.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oscar Schlegelmilch porcelán kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm
11414.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Epiag apróvirág mintás pecsenyés kínáló, jelzéssel, apró kopással, 39x29 cm
11415.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF