Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753568
11404
441
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
2777748
11405
441
Jelzés nélkül: Dankó Pista. Mázas porcelán. Hibátlan 13 cm 2777752
11406
441
Jelzett fajansz vadász dísztányér. Máz alatti festés, mázrepedésekkel d: 25 cm 2904573
11407
441
Aquincumi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2896406
11408
441
cca 1935-1945 KPM Prinzess tányér készlet, 6 nagy, 6 mély, 6 süteményes tányér, virágmintásak, jelzéssel, szép állapotban, egyik mélytányéron hajszálrepedéssel, d: 19-24 cm
2896407
11409
441
cca 1937-1945 Bareuther virágmintás kínáló, aranyozott széllel, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 30 cm
2896410
11410
441
cca 1910-1930 MZ Austria fehér porcelán kínálótál, kis kopottsággal, jelzéssel, d: 30 cm
2896411
11411
441
Oscar Schlegelmilch porcelán kínálótál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm
2896412
11412
441
cca 1910-1930 MZ Austria négyoldalas porcelán kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 25x25 cm
2896413
11413
441
Oscar Schlegelmilch dúsan aranyozott porcelán kínálótál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
2896415
11414
441
Oscar Schlegelmilch porcelán kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm
2896421
11415
441
cca 1920-1930 Epiag apróvirág mintás pecsenyés kínáló, jelzéssel, apró kopással, 39x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF