Porzellan

Zahl der Lose: 288

Bavaria virágmintás pecsenyés kínáló, matricás mintával, jelzés nélkül, hibátlan, 38,5x25 cm
11416.

Rufpreis:
3 000 HUF

MZ Austria aranyozott mintás pecsenyés kínáló, jelzéssel, hibátlan, 36x24 cm
11417.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1910-1930 MZ Austria pecsenyés kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 37x27 cm
11418.

Rufpreis:
3 000 HUF

Díszes MZ Austria leveskínáló tál, szép állapotban, aranykopással, jelzéssel, m: 18 cm, h: 32 cm
11419.

Rufpreis:
5 000 HUF

Virágos plasztikával díszített modern váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11420.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágos plasztikával díszített modern váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
11421.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aquincum Füred vidéki leány XIX. sz. ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 10x8,5 cm
11422.

Rufpreis:
2 800 HUF

Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm
11423.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott, h: 36 cm
11424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
11425.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rózsaszín német porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan, 12x10 cm
11426.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

4 db porcelán dobozka, különféle minta, gyártmány 7-8 cm
11428.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF