Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2896425
11416
441
Bavaria virágmintás pecsenyés kínáló, matricás mintával, jelzés nélkül, hibátlan, 38,5x25 cm
2896427
11417
441
MZ Austria aranyozott mintás pecsenyés kínáló, jelzéssel, hibátlan, 36x24 cm
2896431
11418
441
cca 1910-1930 MZ Austria pecsenyés kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 37x27 cm
2896438
11419
441
Díszes MZ Austria leveskínáló tál, szép állapotban, aranykopással, jelzéssel, m: 18 cm, h: 32 cm
2904777
11420
441
Virágos plasztikával díszített modern váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
2904779
11421
441
Virágos plasztikával díszített modern váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
2904801
11422
441
Aquincum Füred vidéki leány XIX. sz. ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 10x8,5 cm 2874727
11423
441
Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm
2874719
11424
441
Antik porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott, h: 36 cm
2829606
11425
441
Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
2861703
11426
441
3200
Rózsaszín német porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan, 12x10 cm
2861700
11428
441
4 db porcelán dobozka, különféle minta, gyártmány 7-8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF