Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2861438
11465
441
Sandizell porcelán hölgy legyezővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált. m: 15 cm 2861424
11466
441
Volkstedter porcelán szerelmes pár (furulyázó férfival), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 16 cm, h: 13 cm 2861469
11467
441
Porcelán váza, kézzel festett, jelzett (R), apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 2861456
11468
441
Ludwigsburg porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 14 cm, h: 13 cm 2861467
11469
441
Porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Dresden), apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2858632
11470
441
Famille Rose porcelán váza, jelzett, Kína, Hong Kong, Qianlong Nian Zhi, 1960-70 körül, gyári mázhibákkal. Kopásokkal. m: 38 cm
2791023
11471
441
Kínai porcelán 6 személyes mokkás készlet, matricás, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában
2861472
11472
441
Lladro spanyol porcelán hölgy virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2793026
11473
441
2824124
11474
441
2793037
11475
441
2901197
11476
441
Szecessziós stílusú fajansz lámpatestek. Egy pár, kettő darab. Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. Fa alapon, porcelán foglalattal. Lámpatestek mérete 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF