Porzellan

Zahl der Lose: 288

Sandizell porcelán hölgy legyezővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált. m: 15 cm
11465.

Rufpreis:
4 000 HUF

Volkstedter porcelán szerelmes pár (furulyázó férfival), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 16 cm, h: 13 cm
11466.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán váza, kézzel festett, jelzett (R), apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
11467.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ludwigsburg porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 14 cm, h: 13 cm
11468.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Dresden), apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11469.

Rufpreis:
4 000 HUF

Famille Rose porcelán váza, jelzett, Kína, Hong Kong, Qianlong Nian Zhi, 1960-70 körül, gyári mázhibákkal. Kopásokkal. m: 38 cm
11470.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kínai porcelán 6 személyes mokkás készlet, matricás, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában
11471.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lladro spanyol porcelán hölgy virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
11472.

Rufpreis:
8 000 HUF

11473.

Rufpreis:
4 000 HUF

11474.

Rufpreis:
1 200 HUF

11475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecessziós stílusú fajansz lámpatestek. Egy pár, kettő darab. Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. Fa alapon, porcelán foglalattal. Lámpatestek mérete 14 cm
11476.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF