Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2899023
11368
441
Aquincum aquazur festésű lány alakos gyertyatartó, jelzéssel, tetején pattanással, m: 15,5 cm 2900063
11369
441
2200
Polonne ukrán porcelán lány figura, jelzéssel, kopással, m: 29 cm 2900098
11370
441
Porcelán oroszlán, jelzett, fogán lepattanás, m: 16 cm
2898215
11371
441
Dresden porcelán bonbonier virág plasztikákkal, sérülésekkel, jelzéssel, d: 13 cm
2898222
11372
441
Virág plasztikákkal díszített porcelán ékszeres edény, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8,5 cm
2898105
11373
441
Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. hibátlan, jelzett. m: 11 cm
2898111
11374
441
Kézzel festett porcelán bölény, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
2904792
11375
441
Cseh Alt Wien tejkiöntő, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, fülén repedéssel, jelzéssel + egy cukortartó fedél, m: 12 cm
2895727
11376
441
5 darab porcelán bonbonier, közte kopással, közte jelzett, virágmintásak, d: 6,5-9,5 cm 2895745
11377
441
Japán vékonyporcelán 6 személyes csésze alátéttel szett, kopással, kis repedéssel, jelzéssel, d: 13,5 cm, csésze m: 5 cm 2895828
11378
441
Antik porcelán pörköltes tál, kopásokkal, számozott, d: 24 cm 2895165
11379
441
cca 1930 Cseh porcelán kínáló, virágmintás, domború mintás, kis kopásokkal, jelzéssel, d: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF