Porzellan

Zahl der Lose: 288

Aquincum aquazur festésű lány alakos gyertyatartó, jelzéssel, tetején pattanással, m: 15,5 cm
11368.

Rufpreis:
2 800 HUF

Polonne ukrán porcelán lány figura, jelzéssel, kopással, m: 29 cm
11369.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Porcelán oroszlán, jelzett, fogán lepattanás, m: 16 cm
11370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dresden porcelán bonbonier virág plasztikákkal, sérülésekkel, jelzéssel, d: 13 cm
11371.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virág plasztikákkal díszített porcelán ékszeres edény, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8,5 cm
11372.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. hibátlan, jelzett. m: 11 cm
11373.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kézzel festett porcelán bölény, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
11374.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Cseh Alt Wien tejkiöntő, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, fülén repedéssel, jelzéssel + egy cukortartó fedél, m: 12 cm
11375.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 darab porcelán bonbonier, közte kopással, közte jelzett, virágmintásak, d: 6,5-9,5 cm
11376.

Rufpreis:
1 600 HUF

Japán vékonyporcelán 6 személyes csésze alátéttel szett, kopással, kis repedéssel, jelzéssel, d: 13,5 cm, csésze m: 5 cm
11377.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Antik porcelán pörköltes tál, kopásokkal, számozott, d: 24 cm
11378.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Cseh porcelán kínáló, virágmintás, domború mintás, kis kopásokkal, jelzéssel, d: 31 cm
11379.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF