Porzellan

Zahl der Lose: 288

Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11356.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csehszlovák túrázó fiú, jelzéssel, hibátlan, m: 16 cm
11357.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960 Sulo Grönberg üveg kínáló, Finnország, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 21 cm
11358.

Rufpreis:
6 000 HUF

Limoges porcelán csésze ezüst szerelékben, jelzéssel, m: 5,5 cm
11359.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bavaria pralinékínáló szett, aranyozott, jelzéssel, d: 19,5 cm
11360.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria, indiai kék-fehér, 3 részes reggeliző, jelzett, kis kopással, d: 17 cm
11361.

Rufpreis:
1 000 HUF

Női akt szobor, biszkvit porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 23,5 cm
11362.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett mázas cserép, kopott, d: 32,5 cm
11363.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab Gránit cukortartó, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 12 cm
11364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik kék levélmintás fajansz csésze alátéttel, kopásokkal, jelzett, m: 7 cm
11365.

Rufpreis:
1 800 HUF

VI. Nyári Országos Úttörő Olimpia bajnoka, Szeged, 1970 porcelán plakett, jelzés nélkül, hibátlan, 20,5x15,5 cm
11366.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
11367.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF