Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904527
11356
441
Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2904541
11357
441
Csehszlovák túrázó fiú, jelzéssel, hibátlan, m: 16 cm 2903013
11358
441
cca 1960 Sulo Grönberg üveg kínáló, Finnország, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 21 cm 2897773
11359
441
Limoges porcelán csésze ezüst szerelékben, jelzéssel, m: 5,5 cm 2897392
11360
441
Bavaria pralinékínáló szett, aranyozott, jelzéssel, d: 19,5 cm
2897380
11361
441
Bavaria, indiai kék-fehér, 3 részes reggeliző, jelzett, kis kopással, d: 17 cm 2902969
11362
441
Női akt szobor, biszkvit porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 23,5 cm
2902976
11363
441
Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett mázas cserép, kopott, d: 32,5 cm 2900641
11364
441
2 darab Gránit cukortartó, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 12 cm 2900533
11365
441
Antik kék levélmintás fajansz csésze alátéttel, kopásokkal, jelzett, m: 7 cm 2898429
11366
441
VI. Nyári Országos Úttörő Olimpia bajnoka, Szeged, 1970 porcelán plakett, jelzés nélkül, hibátlan, 20,5x15,5 cm
2898793
11367
441
3800
Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF