Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895162
11380
441
cca 1840-1895 Waldenburg porcelán kínáló zöld peremfestéssel, kopásokkal, jelzéssel, d: 31,5 cm
2895160
11381
441
2873449
11382
441
Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm
2873462
11383
441
Német kosaras hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 10 cm
2873472
11384
441
Német porcelán figura, balerina, sérült, jelzett, m: 17 cm 2873506
11385
441
3800
Német porcelán figura, figurális gyertyatartó, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 16 cm 2852222
11386
441
Régi virágmintás bonbonier, kopott, jelzett, d: 9 cm
2762628
11387
441
Szecessziós, virágmintás porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 42,5x29,5 cm
2762558
11388
441
2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm
2864968
11389
441
2864963
11390
441
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 18,5 cm
2864938
11391
441
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF