Porzellan

Zahl der Lose: 288

cca 1840-1895 Waldenburg porcelán kínáló zöld peremfestéssel, kopásokkal, jelzéssel, d: 31,5 cm
11380.

Rufpreis:
4 000 HUF

11381.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm
11382.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német kosaras hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 10 cm
11383.

Rufpreis:
2 800 HUF

Német porcelán figura, balerina, sérült, jelzett, m: 17 cm
11384.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német porcelán figura, figurális gyertyatartó, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 16 cm
11385.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Régi virágmintás bonbonier, kopott, jelzett, d: 9 cm
11386.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós, virágmintás porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 42,5x29,5 cm
11387.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm
11388.

Rufpreis:
1 000 HUF

11389.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 18,5 cm
11390.

Rufpreis:
5 000 HUF

11391.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF