Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2896295
11284
441
24000
Zsolnay manófüles mokkás készlet. Hatszemélyes, tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
2895925
11285
441
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan 12 cm 2903109
11286
441
Zsolnay pillangómintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10x6 cm 2883598
11287
441
2852640
11288
441
Zsolnay búzavirág mintás lámpa, sérült, hiányos, nincs kipróbálva, m: 55 cm 2866478
11289
441
28000
Zsolnay kék-arany 6 darabos tálaló szett, gyönyörű állapotban, jelzett, hibátlan. 2902004
11290
441
3200
Zsolnay virág mintás vázácska Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm 2873201
11291
441
Zsolnay ülő akt. Fehér mázas jelzett, hibátlan 17x15 cm 2898089
11292
441
Zsolnay virágmintás kínálótál, mákos porcelán, jelzéssel, hibátlan, 22,5x22,5 cm
2904737
11293
441
Zsolnay kecskét itató fiú szobor, jelzés nélkül, sérült, ragasztott, m: 17 cm
2898115
11294
441
Zsolnay virágmintás szoknyás bögre, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 9 cm
2898120
11295
441
Zsolnay gyerekpár mintás szoknyás bögre, jelzéssel, kopottsággal, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF