Porzellan Zahl der Lose: 288
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2813701
11308
441
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
2820210
11309
441
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm
2883504
11310
441
Hollóházi favágó legény. Kézzel festett porcelán figura, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2862507
11311
441
Hollóházi porcelán hal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, m: 8 cm
2513672
11312
441
Hollóházi matricás porcelán tálka, jelzett, hibátlan, 20x16cm 2874753
11313
441
Hollóházi kotyogó kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
2896292
11314
441
Antik Hollóházi gyertyatartó. Kék és arany festéssel, jelzett, kis lepattanással. 31 cm 2895931
11315
441
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál . Matricás, jelzett, kis mázhibával d: 25 cm 2895927
11316
441
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x14 cm 2747429
11317
441
40000
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
2800268
11318
441
26000
2904232
11319
441
40000
Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF