Porzellan

Zahl der Lose: 288

Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
11308.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm
11309.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi favágó legény. Kézzel festett porcelán figura, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán hal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, m: 8 cm
11311.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi matricás porcelán tálka, jelzett, hibátlan, 20x16cm
11312.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi kotyogó kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11313.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik Hollóházi gyertyatartó. Kék és arany festéssel, jelzett, kis lepattanással. 31 cm
11314.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál . Matricás, jelzett, kis mázhibával d: 25 cm
11315.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 9x14 cm
11316.

Rufpreis:
4 000 HUF

11317.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11318.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban
11319.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF