Porzellan

Zahl der Lose: 288

11320.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11321.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

11322.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Alt Wien jelzéssel: balerina, kézzel festett, sérülésekkel, m: 26,5 cm
11323.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél hajszálrepedéssel, jelzés nélkül, d: 26 cm
11324.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes angol fajanszok, 32 db, jelzett, néhány darabon sérülés.
11325.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11326.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, I-IV., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11327.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11328.

Rufpreis:
8 000 HUF

11329.

Rufpreis:
5 000 HUF

11330.

Rufpreis:
10 000 HUF

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11331.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF