https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 288
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2592210
11320
441
0
32000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Capodimonte ifjú szüretelő pár. Kézzel festett, jelzett, biszkvit porcelán, hibátlan. m: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840712
11321
441
0
46000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2592215
11322
441
0
32000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Capodimonte gitárral udvarló fiú. Kézzel festett, jelzett, biszkvit porcelán, hibátlan. m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903393
11323
441
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alt Wien jelzéssel: balerina, kézzel festett, sérülésekkel, m: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2895166
11324
441
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél hajszálrepedéssel, jelzés nélkül, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866048
11325
441
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes angol fajanszok, 32 db, jelzett, néhány darabon sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
2760569
11326
441
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V-VIII., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2760566
11327
441
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, I-IV., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2461974
11328
441
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754680
11329
441
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2731433
11330
441
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
2747425
11331
441
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse